Młodzieżowy Parafialny Klub Sportowy

Zwoleń

  • Gmina Zwoleń
  • Powiat Zwoleński
  • Parafia
  • ZTH Spedytor

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

0071914
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Zeszły miesiąc
Wszystkie
6
51
115
646
981
1459
71914

Prognoza
24

18.93%
24.12%
2.46%
0.71%
0.03%
53.76%
Online (15 minutes ago):2
2 guests
no members

Your IP:3.236.228.250

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Słowacja 2015

slowacja0001    slowacja0003 

Obóz narciarski w Rożemberoku rozpoczął się w sobotni słoneczny poranek 17 stycznia 2015 roku, kiedy 45 uśmiechniętych uczestników stawiło się na zbiórkę, aby wyruszyć pod opieką instruktorów i wychowawców na zimowy odpoczynek, który odbył się dzięki połączeniu klubów MPKS Zwoleń i Aquator Kozienice.

W miłej atmosferze i bez większych przeszkód dotarliśmy do motelu Ranć, gdzie po sprawnym zakwaterowaniu udaliśmy się na pyszny obiad. Pierwsze zjazdy narciarskie odbyły się już kolejnego dnia, gdzie choć w dużym mrozie, nadal uśmiechnięci, dzielni narciarze zaczęli pierwsze szkolenie. Po kolacji można było udać się do sali zabaw, gdzie mogliśmy grać w squsha, tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki czy kręgle. Zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy po kilkugodzinnej zabawie , udali się na zasłużony odpoczynek. Słońce na stoku towarzyszyło nam niemal przez cały pobyt. Każdego dnia od razu po śniadaniu udawaliśmy się na stok aby doskonalić nasze umiejętności aż do godziny 16:00. Ci, którzy umieli jeździć doskonalili swoją technikę, a nowicjusze uczyli się jak chodzić, jeździć pługiem, skręcać, hamować, wjeżdżać wyciągiem, jeździć z kijkami. Wszyscy po pięciu dniach pięknie sobie radzili i wrócili z umiejętnością bezpiecznej jazdy. Jedną z atrakcji obozu był wyjazd do parku wodnego Basenova.

W czwartek dzielni narciarze brali udział w zawodach i nic nie mogło ich zniechęcić. Wieczorem odbyło się spotkanie podsumowujące obóz, na którym zostały wręczone dyplomy. Uczestnicy obozu okazali się nie tylko dzielnymi narciarzami, ale też wspaniałymi kolegami i koleżankami. Potrafili utrzymać porządek w pokojach, wzajemnie sobie pomagać przy każdej okazji, wspaniale się bawić.

Z tak zgraną, dzielną grupą można zawojować świat. :-)